Perníky pro firmy

.

Přemýšlíte o neobvyklém dárku pro Vaše obchodní partnery, klienty, případně byste výrobky chtěli použít v rámci propagace na firemní akci, veletrhu, konferenci nebo výstavě? Máte kavárnu, hotel nebo restauraci a chtěli byste svým zákazníkům dát ke kávě pozornost ve formě malého perníčku s logem Vaší firmy? Neumíte si své logo na perníku představit? Rádi Vám zdarma vytvoříme grafický návrh nebo fyzický vzorek perníku a zašleme poštou. Stačí nám na email info@firemni-perniky.cz poslat Vaše logo ve formátu PNG, PDF nebo v křivkách a my Vám návrh vytvoříme a zpracujeme cenovou nabídku. 

Využitím nové technologie výroby je naše firma schopna vyrábět firemní perníky i s těmi nejsložitějšími logotypy mnohem rychleji, s větší přesností a také v mnohem větším množství (v řádech tisíců kusů). Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné technologie výroby a balení. Vše je možné přizpůsobit Vašim požadavkům a docílit tak výrobku přesně podle Vašich představ. K dispozici máme širokou škálu potravinářských barev a několik technologických postupů, čímž jsme schopni vyrobit i perník s tou nejnáročnější grafikou. Perníky je možné zhotovit ve všech možných barvách a tvarech až do velikosti 40 x 60 cm a zajistit balení do luxusních dárkových krabiček v počtu až 10 000 ks.  

Doba dodání závisí především na počtu objednaných kusů, ale také na aktuálním stavu objednávek a požadovaném termínu dodání. Běžná doba dodání je 2 – 4 týdny od přijetí platby. Nejdůležitější je pro nás však termín, do kterého perníčky potřebujete mít vyrobené. Pro přepravu využíváme služeb České pošty, PPL a Zásilkovny.

Minimální trvanlivost perníků je 6 měsíců od data výroby. Ze zákona jsme povinni každý jednotlivě zabalený výrobek označit etiketou se složením, údaji o alergenech, výrobci, hmotnosti a minimální trvanlivosti. Etiketa se lepí na zadní stranu výrobku tak, aby z přední strany byla vidět co nejméně, v lepším případě aby nebyla vidět vůbec. U menších výrobků je možné použít sáčky s neprůhlednou (barevnou) zadní stranou. Budete-li chtít k etiketě připojit informace o Vaší firmě, napište nám to, prosím, k objednávce. Údaje Vám do etikety připíšeme a náhled pošleme ke schválení.  Složení perníku naleznete kliknutím SEM

Veškeré techniky, které k výrobě používáme, můžete shlédnout v ostatních albech. Na našich stránkách naleznete ukázku jen několika málo výrobků, které jsme vyráběli pro firmy. Z konkurenčních důvodů záměrně nezveřejňujeme fotografie výrobků našich významných klientů a obchodních partnerů.

Minimální odběr je 100 kusů.  Nejsme plátci DPH.

Žádáme firmy, aby vánoční poptávky a objednávky nenechávaly na poslední chvíli a odesílaly je už v letních měsících, nejpozději začátkem září. Vánoční perníky jsou velmi žádané a pozdější objednávka už by nemusela být, z důvodu kapacity výroby, přijata. Výroba speciálních vykrajovátek a dárkových krabiček v předvánočním období trvá 3-8 týdnů (u některých výrobců i déle), proto je pro nás velmi důležité je objednat co nejdříve a pečení a výrobu perníčků pečlivě naplánovat. Firmám, které objednávku odešlou nejpozději do konce srpna, bude k základní množstevní slevě přičtena sleva ve výši 3 %. Realizace takové objednávky bude zahájena v době, na které se s každou firmou individuálně domluvíme, záleží vždy na objednaném množství, aktuálním stavu objednávek a požadovaném termínu dodání. Děkujeme za pochopení

Malá ukázka naší práce

 

Logo a pečeť Lázně Hodonín

Logo a pečeť Lázně Hodonín


Prosíme reklamní agentury, které poptávají reklamní perníky pro jiné firmy, aby posílaly poptávky výhradně s těmito údaji:

  • velikost perníku
  • tvar perníku (pokud možno foto nebo nákres, jak by měl výrobek vypadat)
  • počet kusů
  • způsob balení (zatavení do sáčku, ovázání sáčku stužkou, dárková krabička)
  • termín dodání
  • způsob dopravy